جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

تسلیت برای از دست دادن یک همکار فرهنگی

  سرکار خانم حمیده علمی غروی، پس از سالها تلاش بی وقفه در جهت پرورش استعدادهای این مرز و بوم در حوزه زیست شناسی، و پس از تالیف و ترجمه کتاب های فراوان، امروز در پی ایست قلبی در بیمارستان مردم درگذشت. فقدان ایشان را به همه همکاران دانشگاهی و فرهنگی، بویژه دبیران محترم زیست شناسی تسلیت می گویم.

  صحبت های شیرین ایشان و نصایح ارزشمندش همیشه آویزه گوشم خواهد بود. چقدر بی سرو صدا کار می کرد و چقدر از مطرح شدن در مطبوعات و رسانه ها بدش می آمد. حال که از دنیا رفته حسرت این را می خورم که نتوانستم تا حد ممکن از لحظه های با برکت عمرش برای خودم توشه ای برچینم. مخصوصا در این چند ماه اخیر توفیق نداشتم ایشان را ببینم. این اندوهی بزرگ در دلم به یادگار خواهد گذاشت.

  همو بود که برای رسیدن به مادر مجبور شده بود تحصیلش را در خارج ناتمام بگذارد و به ایران بازگردد. خدا هم خوب پاداش این کار او را داد و در حوزه زیست شناسی از سرشناسانش کرد. اکنون نیز پس از سالها تلاش بی وقفه و موفقیت آمیز، در ایام شهادت سرورش امام حسین علیه السلام، به دیار باقی شتافت. روحش شاد. برای آرامش روحش از همه خوانندگان این مطلب تقاضای صلوات و فاتحه می کنم.

  ظاهرا پس از انجام مراحل اداری در بیمارستان مردم، فردا جسم پاکش در بهشت زهرا دفن خواهد شد.    


  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 16 آذر 1390
  منبع
  برچسب ها : ایشان ,زیست ,زیست شناسی ,حوزه زیست ,سالها تلاش ,
  تسلیت برای از دست دادن یک همکار فرهنگی

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر